O firmie

Obróbka metalu to nasza specjalność potwierdzona certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem!

Uspaw spawanie skrawania metalu malowanie

USPAW - profesjonalna obróbka metalu

Oferujemy kompleksową obróbkę metalu, w tym spawanie, obróbkę skrawaniem, malowanie, projektowanie CAD, cięcie stali, gięcie elementów. Posiadamy kwalifikacje i doświadczenie! Dzięki naszej ofercie możesz zrealizować cały projekt w jednym miejscu, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapewniamy także transport gotowych elementów na miejsce docelowe. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty.

Wartości naszej firmy

Spośród wielu wartości, jakimi kieruje się nasza firma z perspektywy klienta najważniejsze są trzy: Terminowość, konkurencyjność i najwyższa jakość.

Terminowość

Rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego dbamy o finalizację naszych usług na czas.

Konkurencyjność

W czasach wysokiej inflacji i stale rosnących cen, staramy się aby nasza oferta była atrakcyjna cenowo.

Najwyższa jakość

Niezależnie od zewnętrznych czynników, jak inflacja nasze usługi pozostają najwyższej jakości.

Misja

Nasza firma specjalizuje się w usługach spawalniczych, obróbce skrawaniem, cięciu i gięciu metalu. Nasza misja polega na dostarczaniu najwyższej jakości usług dla wymagających klientów np. z branży lotniczej. Dążymy do stałego doskonalenia naszych procesów produkcyjnych oraz do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Nasza firma stawia na współpracę z klientami, w celu realizacji ich indywidualnych potrzeb. Nasze wartości to rzetelność, profesjonalizm i zaangażowanie w realizację celów klientów.

SF LOGO N
rc tech logo engineering 1
logo neu
logo metalprocess
Logo
cropped jendrol
HOFMANN RGB
logo 01 1

Zadowoleni klienci

Zadowolenie klientów jest dla naszej firmy priorytetem. Jesteśmy dumni, że nasi klienci z branży lotniczej zaufali nam i chętnie korzystają z naszych usług. Wysoka jakość oraz odpowiedzialne podejście do spawalnictwa to klucz do ich zadowolenia oraz odpowiedzialności, jaka się z tym wiąże.

Certyfikaty

Poniżej kilka z wielu certyfikatów  potwierdzających nasze kwalifikacje

Masz pytania?

Napisz do nas lub zadzwoń jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz darmowej wyceny. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Scroll to Top